اخبار

حضور شرکت حامیان تدبیر و توسعه در نمایشگاه نهضت تامین مالی شهر

به گزارش روابط عمومی شرکت حامیان تدبیر و توسعه، نمایشگاه نهضت تامین مالی شهر در روز سه شنبه 21 آذر ماه با حضور مجمع شهرداران کلانشهرها، بانک شهر و همچنین شرکت حامیان تدبیر و توسعه، در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد . بهترین غرفه نمایشگاه نهضت تامین مالی شهر از دید مخاطبان غرفه شرکت حامیان تدبیر و توسعه معرفی شد .

مجمع شهرداران کلانشهرها با هدف پایش پتانسیل‌های بازار سرمایه و ایده‌های نوآورانه و همچنین توسعه بازار زنجیره تامین و تامین مالی آنها با رویکرد همگرائی فی‌مابین صنعت شهری و دانش مالی ، با کمک بانک شهر و انجمن مالی ایران تصمیم به برگزاری آوردگاه « نهضت تامین مالی شهر و نمایشگاه » در آذر ماه سال 1402 گرفت .
یکی از اهداف مهم این رویداد، برقراری ارتباط بین بخش‌های مختلف فعال شهرداری‌ها به منظور هم‌افزائی توسعه‌دهندگان ، سرویس‌دهندگان و تامین‌کنندگان زیست بوم شهری است. قطعاً با نزدیک شدن حلقه‌های این زنجیره و ایجاد تعاملات سازنده ، شاهد پایداری در تامین و توزیع ، شناخت نیازها ، تقویت بخش تولید و نهایتاً ایجاد تعادل و شکوفائی اقتصاد شهری خواهیم بود که این مهم را می‌توان یکی از اصلی‌ترین دستاوردهای این کنگره دانست .
همچنین نمایش دستاوردهای فعالان بازارهای سرمایه و پولی و بانکی در صنعت شهری و ایجاد ارتباط این بازارها با نیازهای شهرداری‌ها از دیگر اهداف این همایش و نماشگاه خواهد بود .
گفتنی است که « همایش و نمایشگاه نهضت تامین مالی شهر » به عنوان تنها رویداد مستقل زیست بوم شهری در چندین بخش برنامه‌ریزی شده است که شامل پنل‌های تخصصی کارشناسان و صاحب‌نظران ، پایش و گزینش استارتاپ‌های برتر و قابل توسعه ، همایش‌هائی با هدف معرفی نیازهای شهرداری‌ها ، بخش معرفی دستاوردها و توانمندی‌های فعالان بازار سرمایه می‌شود .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *